Doktorka Kateřina opět nastupuje

Kateřina Cajthamlová, Jste to co jíte

Příští čtvrtek startuje na Primě nová řada reality show Jste to, co jíte. Doktorka Kateřina Cajthamlová a ing. Petr Havlíček budou opět průvodci tohoto pokračování pořadu, který je zaměřen na správné stravování, životní styl a především na redukci váhy. Ta je totiž nejčastější příčinou potíží účastníků pořadu.

Kateřina Cajthamlová, Jste to co jíteNa Primě tak výživoví poradci de facto nahradí odborníky na plastickou chirurgii. Narážím na to, že pro přístí týden jsem již na rozvrhu vysílání neviděl pořad Mladší o pár let. Prima zřejmě pozorovala útlum zájmu, tak jej již 2x přestěhovala, naposled na čtvrtek dost pozdě večer, a tím jej prakticky zabila.

Tak uvidíme, jak si další řada pořadu Jste to, co jíte, povede. Doufám že dobře, vždyť teď je ideální sezóna pro hubnutí do plavek.

5 komentářů k příspěvku
„Doktorka Kateřina opět nastupuje“

 1. Martina napsal:

  Paní doktorko od svých 15 let trpím jojoefektem nyní mám 117kg na víšku160cm a nedaří se mi dostat kila dolů i když místo auta používám chůzi.Jsem bez zaměstnání a tím i bez finančních prostředků takže nyní se stravuji jak to jen jde.Mohla by jste mi nějak pomoci.Děkuji

 2. věra napsal:

  Dobrý den,paní doktorko
  prosím pouze o informaci,KTEŘI odborní lékaři se zabívají výživou a případnou redukcí váhy-dcerka si už neví rady.
  Děkuji
  Věra

 3. Michal napsal:

  Dobrý Den paní doktorko chtěl bych se vás zeptat, zda by jste mi poradila s mou váhou. Tedy zda poradíte lidem i s nízkou váhou. Jsem hubený a nevím co s tím. snažím se jíst co nejvíc, ale nabíraní jde pomalu. Vážím 59 na výšku 185 cm. Potřeboval bych vaší radu za odpověd předem děkuji.

 4. Věra napsal:

  Dobrý den, paní doktorko prosím Vás o pomoc jak v mém věku se dá zhubnout.Potřebovala bych dát dolu asi 10 až 15 kq. Bohužel žádnou dietou to nejde. Začínám mít i zdravotní problémy ,které mě začínají trápit. Asi. . bych v mém věku potřebovala odbornou radu, Prosím o pomoc.Chtěla bych se dožít zlaté svatby do které nám chybí 7 let.Předem Vám děkuji za jakoukoliv radu.S pozdravem Věra

 5. Martina napsal:

  Dobrý den, paní doktorko.
  Chtěla bych se vás zeptat, jaký máte názor na dietu co se drží u jehliček v uchu. Mě to příjde docela dost neobviklé. Spoustu věcí co nejí dva týdny se objevují v jiném jídle. A jak mám poznat čeho a kolik mám jíst.Musím si zajít k dietoložce aby my řekla klik čeho můžu. Myslím tím, že u vás v televizi se to váží. Moc předem děkuji za odpověď.
  Divačka Martina

Přidej komentář

Download Free Verizon Ringtones Online. | Thanks to Best CD Rates, Bank Deals and Bad Credit