Boty na formování postavy (a hubnutí)

Boty na formování postavy Reebok EasyTone

Převratnou novinkou poslední doby jsou boty na formování postavy, od kterých lze mimo jiné očekávat i efekt na hubnutí. Jejich účinek ja založen na tom, že nemají zespoda rovnou podrážku, ale vystouplé části. Tyto tzv. „balanční zóny“ způsobují určinou nestabilitu chůze, kterou tělo automaticky vyrovnává svalovou aktivitou. Tato svalová aktivita je takovým „cvičením navíc“ — posilují se především svaly na nohou a hýždích.

Leaderem mezi výrobci této obuvi je firma Reebok, která je prodává pod označením Easy Tone.

Boty na formování postavy Reebok EasyToneK dispozici je řada modelů EasyTone, většina z nich jsou boty určené spíše pro volný čas („tenisky do města“), jsou však i modely, které by se daly při troše dobré vůle nosit i do práce. Většina modelů je určena pro ženy, ostatně to odpovídá účelu, který měl spočívat ve formování nohou a zadečku. Ovšem najdou se i modely pro muže, i když ti by většinou potřebovali formovat zcela jinou část těla.

Boty na hubnutí a modelování postavy Reebok EasyTone nejsou ani finančně přiliš náročné, základní model „tenisek“ je někde okolo 2000 Kč. To odpovídá běžné ceně značkových bot pro volný čas.

Ještě možná závěrečné upozornění: i přes sportovní vzhled některých modelů, boty EasyTone nejsou určeny na sportování, ale na běžnou chůzi.

1 komentář k příspěvku
„Boty na formování postavy (a hubnutí)“

  1. Moni napsal:

    Dobrý Den sou pohodlne mužu jen doporučit zublasem za 2 mesíce 20kg a i lýtka na lýtkach sem stratila 10,5 cm.

Přidej komentář

Download Free Verizon Ringtones Online. | Thanks to Best CD Rates, Bank Deals and Bad Credit