Lipoxal Xtreme II na hubnutí

Lipoxal eXtreme II

Velkou reklamní kampaní i v televizi se na přelomu tohoto roku uvedl na trh Lipoxal eXtreme II v inovovaném složení od firmy Walmark. Lipoxal eXtreme II je teď bez diskuze nejpropagovanějším výrobkem na hubnutí. Jedná se o doplněk stravy, jehož hlavním účinkem má být podpora metabolismu tuku, která vede ke zhubnutí

Složení Lipoxalu Xtreme II

Výrobek má 4 hlavní součásti:

  • Látky, které mají odpovídat za „termogenní efekt“ Lipoxalu eXtreme II – tedy za zvýšenou produkci tepla (spojenou se zvýšeným výdejem energie) – je to komplex extraktů: zelený čaj, guarana, kakao, zázvor, synefrin z divokého pomeranče.
  • L-Karnitin jako „spalovač tuků“.
  • Přírodní antioxidanty (ty jsou dobré vždy), a také
  • extrakt z červeného ženšenu pro zlepšení krevního oběhu a snížení stresu.

Podrobnější složení je zde. Je skutečně otázka, nakolik extrakty s „termogenním“ efektem mohou působit při výdeji energie např. ve srovnání s nějakým cvičebním programem. L-karnitin je hojně doporučovaný jako „spalovač tuků“, o účinku se lze dočíst článku na wikipedii, používá se ostatně i jako doplněk stravy ve sportovní výživě. Asi by chtělo nějaký „důkaz místo slibů“, třeba ve formě nějaké internetové diskuze či uživatelské recenze Lipoxalu eXtreme II – těch je zatím pomálu, asi proto, že výrobek není na trhu tak dlouho.

Doporučené dávkování

Pro osoby do 60 kg 3 x denně 1 tobolka, pro osoby nad 60 kg 2x denně 2 tobolky (4 je maximální denní dávka). Podrobnosti viz přílbalový leták.

Download Free Verizon Ringtones Online. | Thanks to Best CD Rates, Bank Deals and Bad Credit