WOBENZYM: lék na hojení a snížení otoků po operaci

Wobenzym

Wobenzym je prostředkem systémové enzymoterapie pro posílení imunity. Používá se hlavně jako prostředek proti otokům a při léčbě zánětů. Stojí zato všimnout si i jeho využití v chirurgii (včetně plastické chirurgie), kdy Wobenzym urychluje hojení po operaci, snižuje pooperační otoky a bolestivost. Aplikace Wobenzymu také má pozitivní efekt při snížení velikosti jizev.

WobenzymPosledně uvedený odkaz také shrnuje zkušenosti z internetových diskuzí z oblasti plastické chirurgie: všichni lékaři Wobenzym (nebo obdobný Phlogenzym) doporučili, až na jednu výjimku až po operaci kvůli vyššímu riziku krvácení při operaci.

V každém případě je vhodné použití Wobenzymu, jeho dávkování a dobu užívání konzultovat s lékařem. Někdy se stává, že lékaři v takové přípravky pacientům sami aktivně nedoporučují. Je proto vhodné, abyste na toto téma s lékařem promluvili sami. Jedná se totiž o lék, který je možno koupit bez předpisu, a jeho cena je značná: „relativně nejlevnější“ je Wobenzym 800 a jeho cena je cca 2600 Kč.

Oblasti využití Wobenzymu

Alternativa léčebných postupů: otoky po úrazech, fibrocystická mastopatie a lymfedémy.

Wobenzym se také uplatňuje jako podpůrná léčba v případech: pooperační stavy v chirurgii, poúrazové stavy (včetně sportovních úrazů), záněty povrchových žil, revmatoidní artritida a rematismus měkkých tkání, post-trombotické stavy u dolních končetin, chronické záněty, podpora účinku antibiotik.

Bylo rovněž potvrzeno zvýšení účinnosti protiinfekční léčby při současném podávání Wobenzymu. Ten zlepšuje průnik antiinfekčních léčiv do tkání. K možnostem využití Wobenzymu patří i podpůrná léčba zánětů v urogenitální oblasti včetně zánětů gynekologických. Wobenzym se tak dobře uplatňuje v boji proti opakovaným zánětům močového ústrojí a recidivujícím vaginálním mykózám.

Přidej komentář

Download Free Verizon Ringtones Online. | Thanks to Best CD Rates, Bank Deals and Bad Credit