Alli – lék na hubnutí bez předpisu

Alli na hubnutí ber předpisu

Zatímco inzerce na různé doplňky stravy, které pomáhají na hubnutí (nebo by pomáhat měly), těch je dost, skutečných léků s klinicky prokázaným účinkem je pomálu.
Pokud navíc hledáte volně prodejný lék, pak vězte, že na trhu je pouze Alli jako jediný lék na hubnutí bez předpisu. Obsahuje účinnou látku orlistat, která brání vstřebávání části tuku z potravy; užívání přípravků s účinnou látkou orlistat je doporučovanou součástí programu pro redukční dietu.

Aktualizace březen 2013:
Podle informace výrobce není Alli v tomto okamžiku v ČR dostupný. Zmizela tak z trhu známá značka volně dostupného léku na hubnutí. Ovšem nezoufejte, stále můžete vyzkoušet alternativy, třeba z oblasti doplňků stravy nebo zdravotnických prostředků, které mohou mít vynikající efekt a které je možné pohodlně objednat na internetu.
Chcete-li zhubnout, doporučujeme:

Oba tyto výrobky znáte z úspěšné televizní reklamy. Na uvedených odkazech jsou k dispozici i zkušenosti a recenze uživatelů.

Účinná látka je stejná jako v případě jiného léku na obezitu, kterým je Xenical, obsahující dvojnásobek orlistatu v jedné tobolce. Xenical je ovšem na předpis.

Bohužel pro některé uživatele léku Alli může mít léčba nepříznivé zažívací problémy, mezi které patří především průjem a plynatost. Řídká stolice je zapříčiněna především nestráveným tukem, proto může mít požití příliš tučné potravy fatální důsledky. Alli vás skutečně může přinutit jíst netučnou stravu.

Alli na hubnutí ber předpisuAlli je vhodné skutečně jen pro lidi se skutečnou nadváhou od BMI 28 a výše. V každém případě je vhodné přečíst si minimálně příbalový leták nebo se poradit s lékárníkem či lékařem.

Alli se od ostatních volně prodejných prostředků na hubnutí liší tím, že se jedná o lék (přesně slovy zákona se jedná o „léčivý přípravek“). Má tedy zaručený klinický účinek. Komu není janý rozdíl mezi léčivým přípravkem a doplňkem stravy, tomu doporučuji prostudovat vysvětlující text na serveru iHelpdesk.cz.

Další info: www.myalli.com

Přidej komentář

Download Free Verizon Ringtones Online. | Thanks to Best CD Rates, Bank Deals and Bad Credit