Duo Slim a CLA na hubnutí

Reklama na Duo Slim

V poslední době probíhá masivní TV reklama na doplněk stravy na hubnutí Bioaktivní Duo Slim. O co jse jedná? Jde o kombinaci pilulek s obsahem L-karnitinu a extraktu ze zeleného čaje a dále tobolek, jejich hlavní účinnou látkou je konjugovaná kyselina linolová (CLA). Všechny součásti by měly pozitivně působit na odstraňování tuků. Pilulky by se měly jíst během dne, tobolky na noc.

Reklama na Duo Slim

Video Duo Slim

Rozsáhlejší recenze nebo diskuze o skutečných efektech tohoto doplňku stravy zatím nejsou k dispozici. Nicméně míné efekty na metobolismus tuků u všech tří součástí výrobků jsou známy.

Patrně největší efekt bude mít pravděpodobně právě CLA, o níž existují studie, při kterých byl pozorován úbytek až 90 g tuku za týden při dávce 3,2 g CLA denně.

Kromě toho někteří uživatelé uvádějí pozitivní efekt na snížení chuti k jídlu (zřejmě důsledek obsaženého extraktu ze zeleného čaje).

Cena Duo Slimu

Většina lékáren uvádí doporučenou cenu okolo 500 Kč za balení 30 tablet + 60 tobolek. Při doporučeném dávkování tak balení vydrží 15 dnů. V on-line lékárnách se ale dá Duo Slim pořídit podstatně levněji, cca za 420 — 450 Kč.

Přidej komentář

Download Free Verizon Ringtones Online. | Thanks to Best CD Rates, Bank Deals and Bad Credit